Sokolská kapka krve

Pojďme darovat krev!

Darování krve je činnost velmi záslužná a společensky ceněná, navzdory tomu se stále nedostává dárců. Čas od času slyšíme o různých náborových akcích, které nabízejí různé odměny za první darování krve. Nicméně, jako ostatně téměř ve všem, co v Sokole děláme, nejvíce užitečné je opakovaná a pravidelná činnost, a tedy také opakované a pravidelné dárcovství. A právě takové by Sokol a Zdravotní komise ČOS ráda podpořila.

Chodíte darovat krev nebo to plánujete? Dejte nám o vašem dárcovství vědět a zapojte tak naši jednotu do celosokolského projektu "Sokolská kapka krve". Cílem je získat nové a hlavně pravidelné dárce krve. Soutěž je korespondenční: sokolské jednoty zasílají dvakrát ročně počet odběrů krve za jednotu. Více informací zde.

O vašem dárcovství nás můžete informavat přes e-mail, kontaktní formulář nebo on-line formulář: