Tenisový turnaj "Stoletých" 20. 8. 2016

20.08.2016

V sobotu 20. srpna se konal na kurtech v areálu sokolovny Tenisový turnaj stoletých. Turnaje se zúčastnilo celkem 16 dvojic ze Svitávky, Boskovic, Letovic, Rájce Jestřebí a Brna. Hráči byli rozděleni do tří skupin a do semifinále postoupily vždy dvě dvojice ze skupiny. Finále letošního turnaje vyhráli již po čtvrté hráči z Letovic. Gratulujeme!

Na hráče čekalo nejen občerstvení, ale hlavně krásné počasí a výborná atmosféra ze strany fanoušků. Jako každý rok, i letos zanesli tenisté květiny na hrob Oty Bílka, aby uctili jeho památku a zavzpomínali na skvělého sportovce, člena Sokola, který se zasloužil o rozvoj sportu a tenisu ve Svitávce.

Jsme velice rádi, že je o turnaj tak velký zájem a těšíme se na další ročník. Tenisu Zdar!

Několik vzpomínkových fotek na předchozí ročníky můžete vidět zde.