PODPOŘTE NÁS

Máte rádi sport? Naplňuje Vás pohyb pocitem radosti? Chcete, aby i děti zažívaly tuto radost z pohybu a není Vám lhostejné jejich zdraví? Chodíte rádi na sportovní, kulturní nebo společenské akce, kde se můžete setkávat s přáteli a spoluobčany a děti se svými kamarády? Pokud ano, PODPOŘTE TJ Sokol Svitávka. Získáte tak kromě dobrého pocitu i některou z výhod.

Sokol je ve Svitávce činný již přes 100 let a my v jeho činnosti a duchu pokračujeme a chceme pokračovat i nadále. Chceme poskytovat zázemí pro sportovní a kulturní aktivity, chceme pracovat s dětmi a rozvíjet v nich lásku k pohybu, chceme podporovat setkávání lidí. Věříme, že naše snažení má smysl.

K tomu všemu ale jen snaha nestačí, jsou potřeba i finanční prostředky. Proto se obracíme na Vás, naše příznivce, přátele, návštěvníky. Podpořte nás a staňte se Dárcem (jednorázovým nebo pravidelným).

Protože každý příspěvek je důležitý, bez ohledu na jeho povahu a výši, a my jsme za něj vděční, nabízíme dárcům, kromě zákonem dané možnosti snížení základu daně, i výhody v podobě např. volných vstupů, slev na vstupy, reklamy, zveřejnění na internetu a tisku a jiné. Vše je na domluvě.

V případě, že se rozhodnete nás podpořit a přispět, kontaktujte nás na tel. čísle 775 993 901, přes e-mail: info(@)sokolsvitavka.cz nebo  Facebook.